Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Rekomendacje

Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy za wyrażenie swoich opinii o Kancelarii. Państwa wskazówki są dla nas niezwykle cenne i pomocne w dalszym dynamicznym rozwoju Kancelarii. Niektóre z nich pozwalamy sobie opublikować poniżej i zapraszamy do ich lektury.

Prezes Zarządu Spółki z o.o. Violetta Steffenhagen

"Adwokat Pani Małgorzata Krzyżowska posiada wysoką wiedzę fachową, co potwierdza również swoją ogromną kulturą osobistą. Zdolność do stworzenia wspaniałej atmosfery podczas konsultacji ułatwia przedstawienie problemów oraz szybkie zrozumienie fachowego zagadnienia. Z czystym sumieniem i pełną satysfakcją potwierdzam motto Kancelarii: ”Prawnik, któremu można zaufać”! Kancelarię Pani Małgorzaty Krzyżowskiej charakteryzują: wysokie kompetencje fachowe, rzetelność, niezmierne zaangażowanie w prowadzone sprawy, a także bardzo szybka interwencja w nagłych problemach. Doskonałą reputację Kancelarii potwierdza również obsługa administracyjna."

Arkadiusz Kubiak

"Wysoce profesjonalne prowadzenie sprawy, bardzo duże zaangażowanie prowadzących. Wysoki poziom wiedzy oraz skrupulatne dążenie do uzyskania zadowalających wyników. Rzetelna, miła, fachowa obsługa - serdecznie polecam."

Państwo Bejenka Elżbieta Bejenka, Zenon Bejenka, Michał Bejenka, Sławomir Bejenka

"Sprawa nasza była wyjątkowo trudna i nietypowa, ponieważ dotyczyła roszczeń finansowych w stosunku do angielskiej kancelarii prawniczej. Radziliśmy się innych prawników, którzy podkreślali zawiłość problemu i nie bardzo chcieli podjąć się prowadzenia tak wyjątkowej sprawy. Na szczęście trafiliśmy na Kancelarię Pani Małgorzaty Krzyżowskiej, która podjęła się poprowadzenia sprawy, a jednocześnie już na pierwszym spotkaniu stworzyła bardzo miłą i sympatyczną atmosferę. Pani Adwokat Małgorzata Krzyżowska jest nie tylko najwyższej klasy specjalistką, ale także człowiekiem przez wielkie C. Świadczone usługi wymagały wielkiej wiedzy prawniczej oraz doświadczenia. Wszelkie działania Pani Adwokat cechowało rzetelne podejście do problemu. Sprawa prowadzona przez Kancelarię w naszym imieniu zakończyła się ugodą, otrzymaliśmy roszczenia finansowe, które w pełni nas satysfakcjonują. Dzięki Pani Małgorzacie Krzyżowskiej zaoszczędziliśmy wiele czasu i stresu, na który bylibyśmy narażeni w przypadku ewentualnego toczenia spraw sądowych. Polecamy Kancelarię Adwokacką Pani Małgorzaty Krzyżowskiej, która reprezentuje najwyższy poziom usług adwokackich."

Andrew Kozak Anglia

"W osobie Pani Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej można znaleźć to, czego wielu prawnikom brakuje: właściwe i trafne podejście do tematu i klienta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie z zagłębieniem wszelkich możliwych istotnych aspektów dotyczących sprawy oraz przede wszystkim skuteczność działań. Jako klienci tego właśnie oczekujemy. Wiedza i profesjonalizm Pani Mecenas w powiązaniu z jej dużym urokiem osobistym powodują, że czas spędzony w jej towarzystwie należy jedynie do przyjemności. Niczym wizyta u lekarza – łagodzi ból i przywraca do zdrowia. Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pani Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej i z pełnym przekonaniem polecam jej usługi prawne. Dobra lokalizacja Kancelarii i wysoki poziom obsługi administracyjnej jest dopełnieniem pełnego profesjonalizmu."

Piotr Śmieszek Restauracja Pizzeria Al Capone

"Pani Mecenas jest osobą bardzo rzeczową, dbającą o każdy szczegół. Od samego początku krok po kroku prowadzi klienta, omawiając z nim wszystkie zagadnienia, a jej zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Kancelaria znajduje się w samym centrum, co jest dużym plusem i nie ma problemów z jej znalezieniem. Poza dobrą lokalizacją, całokształt obsługi można ocenić bardzo wysoko."

Łukasz M. Poznań, sektor edukacji

"Mam przyjemność potwierdzić, iż korzystam z usług prawnych oferowanych przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską od stycznia 2009 r. W ramach powierzonej Kancelarii obsługi prawnej, otrzymałem pomoc w zakresie prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, iż Adwokat Małgorzata Krzyżowska wykazuje się doskonałą orientacją w obowiązujących przepisach prawnych, zaangażowaniem w prowadzoną sprawę oraz dynamizmem działania. Pisma procesowe sporządzone przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską charakteryzują się nie tylko dogłębnym zrozumieniem sprawy klienta, ale świadczą również o nieprzeciętnym oczytaniu w literaturze prawniczej. Adwokat Małgorzatę Krzyżowską charakteryzuje profesjonalne podejście do klienta i rzetelność, a nade wszystko skuteczność w działaniu. Wszystko to sprawia, iż usługi prawne oferowane przez Adwokat Małgorzatę Krzyżowską mogę polecić każdemu."

Halina W.

"Pani Mec. Małgorzata Krzyżowska, prowadząc moją sprawę spadkową, była adwokatką dociekliwą, skuteczną, równocześnie osobą empatyczną, co miało dla mnie duże znaczenie. Czułam z Jej strony wsparcie, była zaangażowana, uważna, zawsze przygotowana. Pani Mecenas była łatwo dostępna, nasze kontakty w dużej części odbywały się drogą elektroniczną, co miało znaczenie dla szybkości działania, zwłaszcza, że dzielił nas dystans 300 km. Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Poznania, ale moja komunikacja z kancelarią odbywała się w większości drogą elektroniczną, więc jej usytuowanie w moim przypadku miało mniejsze znaczenie."

Paweł Ł. Poznań, przedsiębiorca

"Szanowni Internauci, w roku bieżącym korzystam, jako oskarżyciel prywatny, z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej, dlatego chciałbym wyrazić swoją opinię na temat opieki prawnej ww. Kancelarii. Na uwagę zasługuje przygotowanie i sposób wyjaśnienia kwestii prawnych przed wizytą w sądzie. Pierwsza wizyta w Kancelarii i od razu pełen profesjonalizm. Analiza materiału dowodowego przez Panią Mecenas odbywa się w sposób niezwykle przejrzysty i zrozumiały, a omawiając kwestie prawne powołuje się na konkretne akty prawne, zawarte w Kodeksie. Prowadzi rozmowę w taki sposób, by zebrać jak najwięcej materiału przydatnego do prowadzenia sprawy. Jest osobą z natury skromną. Pomimo młodego wieku - niezwykle wyważoną i elokwentną. Rozmawiając z Panią Krzyżowską i słuchając jej wywodów w sądzie, odczuwa się, że przepisy prawa zawarte w Kodeksie nie są Jej obce. Jest dobrym mówcą. Sposób bycia Pani Mecenas, jej wiedza prawnicza i ład wewnętrzny oraz przygotowanie do prowadzenia sprawy powodują, że na sali sądowej klient nabiera pewności siebie, lepiej argumentuje swoje racje i pomimo zdenerwowania czuje aktywną obecność swojego prawnika oraz jego zaangażowanie w powierzone problemy prawne. Polecam Kancelarię Prawną w osobie Pani Małgorzaty Krzyżowskiej jako doradcę, obrońcę i opiekuna prawnego. Jej wiedza, staranność, dociekliwość, a także urok osobisty sprawiają, że jest lepsza od innych przereklamowanych prawników. Sprawdźcie sami..."

Felicja Wawrzyniak

"Pani Mecenas Krzyżowska podjęła się prowadzenia mojej sprawy, której inni prawnicy nie chcieli się podjąć. Poprowadziła ją do szczęśliwego zakończenia kompetentnie i z ogromnym zaangażowaniem. Ponadto czynności prawne były prowadzone tak, aby zaoszczędzić mi jak najwięcej stresu. Fachowość i kompetencja przy jednoczesnej ciepłej i przyjaznej atmosferze. Doskonała obsługa."

Jacek J. działalność usługowa

"Sprawa prowadzona starannie, z dbałością o szczegóły. Pani Mecenas wykazywała się dużą inwencją i zaangażowaniem. Miło jest widzieć, że osoba, której powierzamy prawne problemy, dotykające niejednokrotnie sfery prywatnej i zawodowej, potrafi poprzez swoją szybką reakcję ustrzec przed błędnymi decyzjami. Zawsze życzliwa i zorientowana w sprawie, pomogła przebrnąć nam przez ocean niedorzeczności i paragrafów naszego prawa. Lokalizacja biura w śródmieściu - dojazd bardzo dobry. Świetny kontakt, zarówno telefoniczny jak i mailowy. Bez problemu można umówić się na konsultację."

English Client Client from London

"I was really impressed by the advice given and the competent way that advice was given. The pleasant service, clear explanations and suggestions have given me optimism and hope. The location of the office and the meeting facilities suit me perfectly."

Magdalena K. sektor budowlany

"Adwokat Małgorzata Krzyżowska wykazuje się solidną wiedzą prawniczą z różnych dziedzin prawa, umiejętnością analizy dowodów, wnikliwej oceny oraz rzetelnością. Szczególnie mocno należy podkreślić profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność w rozwiązywaniu spraw klientów. Najwyższa jakość realizowanych prac, trafność proponowanych rozwiązań, jak również bogate doświadczenie połączone z elastycznym reagowaniem na potrzeby klienta sprawiają, iż z przekonaniem polecam współpracę z Panią Małgorzatą Krzyżowską. Profesjonalizm, „pro-klienckie” podejście do wykonywanych zadań, terminowość, wysoki poziom świadczonych usług oraz wychodzenie z własną inicjatywą przez pracowników stanowią podstawę do wystawienia Kancelarii bardzo dobrej opinii."

Władysław D.

"Prowadzenie mojej sprawy było bardzo merytoryczne, konkretne i szybkie. Ograniczyło się do jednego spotkania. Po zapoznaniu się z moim problemem, Pani Mecenas poinformowała mnie o możliwościach załatwienia sprawy i przystąpiła do działania. Na bieżąco byłem informowany o kolejnych krokach. Kancelaria znajduje się w centrum miasta (dobry dojazd). Obsługa kancelarii jest bardzo fachowa i miła."

Prokurent Spółki z o.o Poznań

"Plusy Kancelarii: wysoki poziom wiedzy fachowej, zaangażowanie w prowadzenie spraw, wynagrodzenie dostosowane do możliwości firmy i stopnia skomplikowania sprawy. Dobra lokalizacja, wysoki poziom obsługi administracyjnej."

Kancelaria podatkowa Kancelaria Doradcy Podatkowego

"Plusy Kancelarii: duże zaangażowanie, olbrzymia wiedza fachowa, zrozumiałe wytłumaczenie zagadnień. Dobra lokalizacja, wysoki poziom obsługi administracyjnej."

Spółka z o.o. Poznań

"Plusy Kancelarii: wysoka kultura osobista, wysoka skuteczność prowadzonych spraw, duże zaangażowanie w prowadzone sprawy. Dobra lokalizacja, wysoki poziom obsługi administracyjnej."

Wspólnik spółki jawnej

"Kancelaria Pani Adwokat Małgorzaty Krzyżowskiej oferuje usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i ogromna wiedza prawnicza całego zespołu daje gwarancję pomyślnego rozwiązania nawet najbardziej złożonych problemów. Wszystkie sprawy naszej firmy były prowadzone szybko i fachowo. Kancelaria godna polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy zarówno w zakresie wysokiego poziomu obsługi administracyjnej, jak i właściwego dostępu do wszelkich niezbędnych informacji."

Angelika E.

"Pani Mecenas Agnieszka Bąk - Bergander poprowadziła moją sprawę bez zarzutów. Wykazała się ogromną wiedzą, wszystkie prawne kwestie tłumaczyła tak, aby szary człowiek nie mający styczności z prawem mógł je zrozumieć. Pani Mecenas wykazała duże zaangażowanie prowadzoną sprawą, gdyż robiła wszystko (można powiedzieć żyła tą sprawą), aby pomóc, dosłownie kobieta anioł. Sprawie poświęcała tyle czasu ile było potrzeba, informowała o wszystkim na co mamy szczególnie zwracać uwagę, wyjaśniała zawiłe kwestie prawne, prowadziła nas krok po kroku, aż do pomyślnego zakończenia. Szczerze mówiąc, bez pomocy Pani Mecenas nie wyobrażałabym sobie zakupu mieszkania. Gdybym była w tej samej sytuacji skorzystałabym ponownie z Jej pomocy. Całą pracę oceniam na 6++++!!!"