Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Kancelaria - nasi prawnicy

Kancelaria Aliant® M.Krzyżowska powstała w 2008 roku, pierwotnie jako Kancelaria Adwokacka Adw. Małgorzaty Krzyżowskiej. W 2016 roku wraz z partnerami z Europy, USA, Afryki i Bliskiego Wschodu, założyłam Aliant® International Law Firm z siedzibą w Zurichu, która dynamicznie się rozwija na arenie międzynarodowej.

Aktualnie kancelarie pod marką Aliant® funkcjonują już w 21 krajach: w Ameryce Płn. i Płd., Afryce, Azji i w Europie.

Nieustannie współpracujemy z podmiotami zagranicznymi, a także z renomowanymi kancelariami z różnych krajów w Unii Europejskiej i poza nią. Pozwala to nam na świadczenie kompleksowego wsparcia dla tych przedsiębiorstw, które planują bądź już realizują kontrakty krajowe i zagraniczne. Wysoki poziom świadczenia usług prawnych naszych prawników doceniło wiele instytucji i firm. Między innymi w 2018 roku zostaliśmy laureatami konkursu OrłyPrawa2018.

Na bogate portfolio naszych adwokatów i radców prawnych składa się obsługa takich podmiotów, jak między innymi:

  • sieć hipermarketów i supermarketów,
  • producent instalacji odpylających dla wszystkich gałęzi przemysłu, poczynając od przemysłu motoryzacyjnego, poprzez chemiczny, sektor metali i tworzyw sztucznych, czy cementownie,
  • dystrybutorzy maszyn i urządzeń dla budownictwa, banków, instytucji finansowych, drukarni,
  • jedno z największych przedsiębiorstw telekomunikacyjnych w Polsce,
  • klienci zagraniczni, w tym przedsiębiorstwa z Chin, prowadzące działalność w Polsce,
  • producent opakowań, sprzedawanych dla podmiotów w Polsce i za granicą,
  • wiodący w Europie dostawca narzędzi do przemysłu i utrzymania ruchu oraz urządzeń do naprawy oraz konserwacji, oferujący produkty do wszystkich gałęzi przemysłowych i branż,
  • dostawca elementów złącznych i przemysłowych, będący częścią międzynarodowego koncernu, znajdującego się na liście Fortune 500,
  • dystrybutor niemieckiej marki kosmetyków luksusowych, obecnych w 46 krajach na świecie,
  • dostawca i producent oprogramowania dla biznesu,spółki z branży budowlanej.

Naszymi klientami są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa rodzinne, jak i podmioty gospodarcze o rozbudowanych strukturach. Połowa z nich to podmioty z kapitałem zagranicznym lub zagraniczną strukturą właścicielską. Nasza kancelaria opiera się na specjalistach z poszczególnych dziedzin, dlatego obsługą prawną podmiotów zajmują się bezpośrednio #adwokaci i #radcowie prawni, którzy także są dedykowani do kontaktu z klientami.

Jako członek organizacji Union Internationale des Avocats, współpracujemy z renomowanymi kancelariami z całego świata, co ułatwia rozwiązywanie problemów prawnych oraz bieżące konsultacje w przypadku transakcji transgranicznych poprzez kontakt z doświadczonymi prawnikami za granicą, co ułatwia rozwiązywanie międzynarodowych problemów prawnych oraz bieżące konsultacje w przypadku transakcji transgranicznych poprzez kontakt z doświadczonymi prawnikami za granicą.

Usługi prawne świadczymy w języku polskim oraz angielskim. Staramy się, aby realizacja usług prawnych stanowiła dla Państwa rzetelne wsparcie na co dzień, dlatego zapewniamy szybką komunikację z prawnikiem oraz terminowe realizowanie powierzonych zadań. Bierzemy udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą, aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług prawnych i konkurencyjne rozwiązania. O naszym profesjonalizmie świadczą ponadto liczne wyróżnienia oraz zaufanie jakim darzą nas klienci, korzystający od lat z naszych usług. Na rzecz podmiotów, z którymi mamy zawarte umowy, usługi świadczone są priorytetowo.

Naszym atutem jest podejście uwalniające klienta od konieczności nadzorowania zmian w prawie. Z własnej inicjatywy dostosowujemy bieżące umowy i inne dokumenty do zmieniającego się prawa, szkolimy, opracowujemy za Państwa projekty umów, dokumentów wewnętrznych i pilnujemy terminów.

Nasi prawnicy są doskonale zorientowani w obsłudze korporacyjnej, umowach handlowych, prawie pracy, ubezpieczeń społecznych oraz BHP, prawie cywilnym, gospodarczym, własności intelektualnej, podatkach, rozwiązaniach finansowych dla dużych podmiotów, postępowaniach sądowych, windykacjach, sprawach związanych z odpowiedzialnością za zobowiązania. Staramy się, aby nasi klienci mieli na wyciągnięcie ręki prawnika, który doradzi im w toku prowadzonej działalności gospodarczej.

Prowadzimy ponadto warsztaty, jesteśmy obecni w charakterze prelegentów na kongresach i seminariach. Nasze wystąpienia jako ekspertów w mediach można znaleźć na łamach Dziennika Gazety Prawnej, Pulsu Biznesu, Polsat News2, BiznesTuba.pl, alebank.pl, media.onet.pl, nf.pl. Naszymi publikacjami dzielimy się z Wami zarówno w mediach społecznościowych FB https://www.facebook.com/kancelariamkrzyzowska/about, jak i na naszej stronie - www.aliantlaw.pl/publikacje

Świadczymy usługi kompleksowo i staramy się, aby mieli Państwo możliwość rozwiązania u nas różnych problemów prawnych. To dlatego podejmujemy dla Państwa współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, aby zapewnić jedno miejsce, w którym pozostawiacie ważne sprawy prawne, bez konieczności poszukiwania specjalistów na własną rękę.

Do świadczenia usług na rzecz spółki dedykujemy tylu prawników, ilu wymagać będzie zakres obsługi, tak aby zadania realizowane były w odpowiednim czasie, na bieżąco, na wysokim poziomie merytorycznym.

W celu umówienia spotkania, można skorzystać z zakładki Kontakt lub wysłać email na adres: aliant@aliantlaw.pl W przypadku preferowanej przez Państwa formy kontaktu przez telefon: 618521555 lub 783 521 555

Małgorzata Krzyżowska

Adwokat

Aliant® Małgorzata Krzyżowska

#kancelariazagraniczna #adwokatpoznan #radcaprawnypoznan #uslugiprawnepoznan
#uslugiPrawnedlaFirm #MecenasOnline #adwokatonline #poradyonline #radcaprawnyonline