Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Współpraca międzynarodowa

Współpraca międzynarodowa dla Kancelarii stanowi istotny przedmiot działalności. Poprzez aktywną działalność w międzynarodowym środowisku prawniczym i współpracę z prawnikami z całego świata, kontakt z nami w sprawach międzynarodowych daje szybkie i profesjonalne rezultaty. Współpracę międzynarodową realizujemy w następujący sposób:

 • Od 2013 roku jesteśmy członkiem prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats. Organizacja zrzesza prawników z ponad 110 krajów, którzy spotykają się na corocznych Kongresach poświęconych wybranemu wcześniej zagadnieniu.
 • Na 62. Międzynarodowym Kongresie Prawników w Porto mec. Małgorzata Krzyżowska zaprezentowała zmiany w prawie Unii Europejskiej, które wejdą w życie w latach 2019-2020 i będą oddziaływały na przedsiębiorstwa w całej Unii.
 • Współpraca międzynarodowa to także rozwój kompetencji. Z sukcesem ukończone szkolenia i warsztaty w Paryżu, Londynie, Barcelonie, Chamonix, Monachium, Pradze czy Budapeszcie i w innych miejscach na świecie, daje szersze możliwości i zwiększa kompetencje prawników w zakresie obsługi prawnej klientów zagranicznych.
 • Od 2016 roku jesteśmy członkami Aliant® International Law Firm z siedzibą w Zurichu, której współzałożycielem była m.in. adw. Małgorzata Krzyżowska. W 2016 roku kancelarie pod marką Aliant® zlokalizowane były w 5 krajach, aktualnie jesteśmy obecni w 13 krajach. Daje to unikalną możliwość współpracy prawników pod jedną marką w różnych systemach prawnych oraz zapewnia wysokie standardy świadczenia usług prawnych.
 • W 2018 roku mec. Małgorzata Krzyżowska wystąpiła w imieniu polskich przedsiębiorców w Krajowej Izbie Gospodarczej podczas obrad V Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw 2018 w Brukseli.

Sieć kontaktów z prawnikami na całym świecie pozwala na dostarczanie Państwu szybkich i sprawdzonych rozwiązań prawnych również w przypadku dużych, skomplikowanych procesów obejmujących swoim zakresem kilka różnych jurysdykcji. W ten sposób kooperacja z partnerami grupy Aliant® umożliwia nam oferowanie Państwu kompleksowej obsługi prawnej w zakresie transakcji międzynarodowych na najwyższym – międzynarodowym - poziomie.

Aliant® International Law Firm – lokalizacje:

 • Cypr
  W ramach współpracy z kancelarią na Cyprze świadczymy kompleksową stałą obsługę prawną przedsiębiorstw,  rejestrujemy spółki na Cyprze, jak również zajmujemy się kompleksową obsługą zagranicznych firm rozpoczynających działalność lub mających zamiar rozpocząć działalność w Polsce.

  Ponadto realizujemy również projekty międzynarodowe, wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych, dlatego też w ramach stałej współpracy kontaktujemy się z Kancelarią Parparinos Milonas Corporate & Legal Consultants w Nikozji. Na czele której stoi adw. Socrates Parparinos.

  https://www.aliantlaw.com/locations/cyprus/

 • USA
  realizujemy projekty międzynarodowe w USA wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie podatków i obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw, dlatego też w ramach United States of America Aliant Desk nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Jacoba Steina z  Los Angeles.

  https://www.aliantlaw.com/locations/united-states-of-america/

 • Argentyna  
  realizujemy projekty międzynarodowe w Argentynie wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie podatków i obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Javier Canosa.

  https://www.aliantlaw.com/locations/argentina/

 • Izrael
  realizujemy projekty międzynarodowe w Izraelu wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie transakcji handlowych i obsługi podatkowej przedsiębiorstw, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Gideona Korena.

  https://www.aliantlaw.com/locations/israel/

 • Węgry
  realizujemy projekty międzynarodowe w Węgrzech wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie nieruchomości i przejęć spółek, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Akosa Menyhei.

  https://www.aliantlaw.com/locations/hungary/

 • Nigeria
  realizujemy projekty międzynarodowe w Nigerii wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie joint venture i umów handlowych, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. ‘Femi’Sunmonu.

  https://www.aliantlaw.com/locations/nigeria/

 • Finlandia
  realizujemy projekty międzynarodowe w Finlandii wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie przejęć spółek i obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Tuomo Kauttu. https://aliantlaw.fi/
 • Hiszpania
  realizujemy projekty międzynarodowe w Hiszpanii wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Bosco de Gispert.

  https://www.aliantlaw.com/locations/spain/

 • Brazylia
  realizujemy projekty międzynarodowe w Brazylii wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie prawa cywilnego, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Luiz Augusto Hoffman.

  https://www.aliantlaw.com/locations/brazil/

 • Holandia
  realizujemy projekty międzynarodowe w Holandii wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie prawa transporowego i upadłościowego, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Johna Wolfsa.

  https://www.aliantlaw.com/locations/netherlands/

 • Francja
  realizujemy projekty międzynarodowe we Francji wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie prawa podatkowego, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią mec. Dirk Andreae-Nehlsena.

  https://www.aliantlaw.com/locations/france/

 • Chiny
  realizujemy projekty międzynarodowe w Chinach wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa pracy i bezpośrednich inwestycji zagranicznych, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią adw. Petera C. Pang.

  https://www.aliantlaw.com/locations/china/

Union Internationale des Avocats:

https://www.uianet.org/en

Zjednoczone Emiraty Arabskie

w ramach współpracy ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi świadczymy kompleksową stałą obsługę prawną przedsiębiorstw w zakresie rejestracji spółek w Dubaju, jak również zajmujemy się kompleksową obsługą zagranicznych firm rozpoczynających działalność lub mających zamiar rozpocząć działalność w Polsce. Ponadto realizujemy również projekty międzynarodowe, wymagające zaangażowania zagranicznych kancelarii prawnych, dlatego też nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią LOGGERHEAD w Dubaju. https://www.loggerheadpartners.com/about/

mec_MK_siedzaca.jpg
Adwokat Małgorzata Krzyżowska

Świetna w zarządzaniu zespołem kancelarii. Nietuzinkowe spojrzenie na problemy klientów pozwala mec. Małgorzacie Krzyżowskiej znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sprawach. Stanowcza i wymagająca w stosunku do współpracowników, ale przede wszystkim wobec siebie – tak oceniają mnie współpracownicy.