Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Zmiany w prawie pracy - zapraszamy na Forum Kadr i HR

Rok 2019 zapowiada wiele zmian w prawie pracy, które będą wymagać podjęcia nowych obowiązków przez pracodawców oraz zdobycia wiedzy z ich zakresu.  Nasuwają się pytania:  Jak wdrożyć zmiany? Na czym polegają Pracownicze Plany Kapitałowe? Jaki wpływ będą miały zmiany w ustawie o cudzoziemcach na ich zatrudnianie?

W związku z tym zapraszamy Państwa  na Forum Kadr i HR , na którym jako prelegentka wystąpi m. in. pani Paulina Sołtys współpracująca z naszą kancelarią.

Wydarzenie będzie miało miejsce :

21 listopada 2018 r. w Poznaniu
22 listopada 2018 r. we Wrocławiu
4 grudnia 2018 r. w Warszawie
7 grudnia 2018 r. w Krakowie

Więcej informacji na :
https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/

Paulina Sołtys - Specjalistka w dziedzinie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Posiada bogate doświadczenie procesowe związane z reprezentowaniem klientów przed sądami pracy. W ramach współpracy z dużym międzynarodowym podmiotem wspierała dział prawny podczas redukcji zatrudnienia, negocjacji z pracownikami i przedstawicielami pracowników.

Prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy, w szczególności dotyczące delegacji krajowych i zagranicznych oraz zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania oraz innych aktów wewnątrzzakładowych, a także ich weryfikacją.