Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Zapraszamy na Konwent Rozwoju #5 !

Jak Państwo chronicie swoje tajemnice? Czy wasze know-how jest wystarczająco zabezpieczone?

Podobno każde przedsiębiorstwo ma swoje tajemnice, których pilnie strzeże- coś co pozwoliło osiągnąć sukces na rynku, innowacyjne podejście do zarządzania, unikalna kultura firmy…..

Serdecznie zapraszamy na Konwent Rozwoju#5: Przemysł 4.0, czyli biznes w przyszłości, który odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 13 listopada 2018 roku w Hotelu**** Andersia w centrum Poznania (plac Andersa 3, Poznań). Jakie zmiany wprowadzi nadchodząca rewolucja technologiczna i jak zmieni się podejście do biznesu przez zacieranie się granic między technologią a aspektem ludzkim - tematy te zostaną omówione z różnych perspektyw.

Jednym z prelegentów jest pani Mecenas Małgorzata Krzyżowska, która przedstawi temat: Tajemnica przedsiębiorstwa.  Jak sprawić, by pozostała tajna? . W tym temacie zostanie naświetlone jak istotne z punktu widzenia osób zarządzających przedsiębiorstwem jest podjęcie określonych działań w celu wykonania obowiązków wynikających z Dyrektywy UE  2016/943 z dnia 8 czerwca 2016 r. w sprawie ochrony niejawnego know-how i niejawnych informacji handlowych (tajemnic przedsiębiorstwa) przed ich bezprawnym pozyskiwaniem, wykorzystywaniem i ujawnianiem.

Wystąpią także:

Piotr Hans / NOVOL, Stowarzyszenie Księgowych
3F – Future Finance Factory – Najważniejsze  trendy finansowe w zarządzaniu

Maciej Kadziszewski / Arctic Paper
This is Arctic Paper – biznes,  który dojrzewał 300 lat

Paweł Wasilewski / Apzumi Spatial
Rzeczywistość rozszerzona narzędziem biznesu – jak odróżnić potencjał od science fiction?

Olga Budziszewska / Accenture consulting
Sztuczna Inteligencja = prawdziwe (NIE)bezpieczeństwo? Jak AI zmienia obraz cyberzagrożeń.

Norbert Walczak / iCEA + Marcin Staniszewski / RPMS
Bariery rozwoju w branży e-commerce

 

Więcej informacji na stronie : http://care-er.pl/ogloszenie,konwent-rozwoju-5,1312.html?back=%2Fwyszukaj-ogloszenie.html%3Fpromoted%3D1