Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Wybory do Okręgowej Rady Adwokackiej 2021

Szanowni Państwo!
 
Postanowiłam ponownie kandydować na stanowisko członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu oraz delegata na Krajowy Zjazd Adwokatury. W obecnej kadencji miałam zaszczyt współpracować z najlepszym zespołem – Członkami obecnej Rady Adwokackiej w Poznaniu oraz adwokatami z różnych regionów Polski.
Moim celem i misją jest wspieranie Koleżanek i Kolegów Adwokatów w ich rozwoju zawodowym i osiąganiu stabilnej pozycji na rynku usług prawniczych.
Adwokaci mierzą się obecnie z największą od lat konkurencją. Zamierzam więc nieustannie koncentrować swoją aktywność samorządową na działaniach, które wyposażą ich w solidną wiedzę niezbędną w prowadzeniu przedsiębiorstwa, jakim jest kancelaria, a co za tym idzie – w siłę, aby wygrać w tej nie zawsze równej walce rynkowej.
W tym celu już od kilku lat organizuję liczne szkolenia – zarówno w ramach Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, jak i poprzez Adwokacką Akademię Przedsiębiorczości przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, co dzięki Waszym głosom będę mogła kontynuować.
Proszę o Wasze poparcie, Wasze głosy i aktywny udział w wyborach Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.
 
Małgorzata Krzyżowska