Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Webinar z PPK - formularz zgłoszeniowy

Pracowniczy Plan Kapitałowy (w skrócie: "PPK") to kolejny obowiązek, który spadł na przedsiębiorców i który musi zostać wdrożony w każdej firmie i instytucji publicznej w przyszłym roku! Rozumiemy przedsiębiorców, dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom i we współpracy z specjalistką z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych- dr Pauliną Sołtys - postanowiliśmy zaprosić Państwa na webinar poświęcony Pracowniczym Planom Kapitałowym.

W trakcie szkolenia dowiesz się czy Twoja firma prawidłowo wypełniła obowiązki związane z wprowadzeniem w firmie PPK, a także poznasz jakie są najważniejsze obowiązki pracodawcy związane ze wprowadzeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych w 2020 i 2021 r.

Szkolenie przeznaczone jest głownie dla średnich przedsiębiorców / działów kadrowych / HaeRów.

Odbędzie się w formie zdalnej już 20.11. 2020. godz. 10.00-12.30

 

Mamy świadomość, że pozostało już mało czasu, ale dzięki wsparciu naszej kancelarii, będą Państwo przygotowani do utworzenia PPK w swoim przedsiębiorstwie, gdyż na naszym szkoleniu wyjaśnimy Państwu, jak wdrożyć PPK krok po kroku.

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/35O61rB

Program szkolenia znajduje się tu: https://aliantlaw.pl/storage/files/PROGRAM%20SZKOLENIA%20PPK.pdf

 Inwestycja*:

promocja: "First Minute" do 3 listopada 2020!  - udział w szkoleniu to jedynie 392,37 zł. brutto.

Od 4 listopada 390 zł netto = 479,70 zł brutto.

*(Warto wiedzieć, że wartość szkolenia wynosiła pierwotnie: PLN 1800,00 netto.)


Przypominamy, że PPK stanowi obowiązek przedsiębiorcy do wprowadzenia go w każdej firmie i instytucji publicznej! Dlatego warto sprawdzić czy Twoja firma należycie wypełniła obowiązki związane z wprowadzeniem PPK. Wyjaśnimy Państwu, jak wdrożyć PPK krok po kroku.

 Zajęcia poprowadzi 

dr Paulina Sołtys- Doktor nauk prawnych z dziedziny prawo pracy, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie. Of Counsel w Kancelarii adwokatów i radców prawnych Aliant® Krzyżowska. Specjalistka w dziedzinie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Posiada bogate doświadczenie procesowe związane z reprezentowaniem klientów przed sądami pracy. W ramach współpracy z dużym międzynarodowym podmiotem wspierała dział prawny podczas redukcji zatrudnienia, negocjacji z pracownikami i przedstawicielami pracowników. Zajmowała się przygotowywaniem dokumentacji związanej ze zwolnieniami indywidualnymi i grupowymi. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania oraz innych aktów wewnątrzzakładowych, a także ich weryfikacją. W swej wieloletniej praktyce posiada również doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, zdobyte w toku bieżącej obsługi prawnej spółek prawa handlowego (budowlanych, deweloperskich, IT) oraz grup kapitałowych, uzyskując cenne doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentów korporacyjnych, a także sporządzania i opiniowania umów. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy, w szczególności dotyczące delegacji krajowych i zagranicznych oraz zatrudniania cudzoziemców w Polsce, a także na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych. Ekspert Infor PL, autorka wielu publikacji z zakresu prawa pracy.