Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

#Biznes się nie poddaje - najnowsza książka z gościnnym udziałem mec. Krzyżowskiej

Szanowni Państwo, 

 

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą książką "Sukces jest Kobietą - BIZNES SIĘ NIE PODDAJE!", której jedną z bohaterek jest nasza szefowa, mec. Małgorzata Krzyżowska. 

W opublikowanej książce, nasza szefowa gościnnie udzieliła wywiadu, w którym ,opowiedziała czytelnikom inspirującą historię jaką przeszła nasza kancelaria w ciągu ostatnich 10 lat. Jak od jednoosobowej kancelarii adwokackiej jest dzisiaj mentorką dla młodszych prawników, Partnerką międzynarodowej kancelarii Aliant, konsultantem Krajowej Izby Gospodarczej. 

Silne fundamenty zbudowane przez naszą szefową na początku kariery zawodowej pozwoliły w stosunkowo krótkim czasie wejść na bardzo trudny i wymagający rynek  międzynarodowych usług prawnych. Wówczas była to bardzo odważna decyzja, dzięki której duże i średnie przedsiębiorstwa z całej Polski zyskały profesjonalną pomoc prawną i wsparcie w  biznesie. Mimo upływu lat, nadal niewiele jest kancelarii prawnych, które specjalizują się w profesjonalnej obsłudze prawnej firm z kapitałem zagranicznym. 

Dzięki zaangażowaniu Pani mecenas, powstała sieć kancelarii Aliant Law Firm, której współzałożycielką jest także adw. Małgorzata Krzyżowska. Podsumowując można stwierdzić, że ważnym filarem w naszej  kancelarii było od samego początku, zaangażowanie  w rozwój kancelarii i ustawiczne podwyższanie jakości świadczonych usług. 

Książkę można nabyć w salonie Empik

A wywiad z Panią mecenas jest dostępny w naszych publikacjach

 

www.aliantlaw.pl