Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Międzynarodowy Dzień HR z magazynem Personel i Zarządzanie

Chcielibysmy podzielić się z Państwem niesamowitymi wrażeniami z Miedzynarodowego Dnia HR, który odbył się w zeszłym miesiącu w pięknych wnętrzach InnerMastering Institute.

Wydarzenie zorganizował Magazyn Personel I Zarządzanie de facto w osobie Katarzyna Chałas, zapraszając do współpracy praktyków z działu HR.

Nasza szefowa, mec. Małgorzata Krzyżowska wraz z Katarzyną Witkowską-Pertkiewicz dołączyły do tego niezwykłego panelu dyskusyjnego dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu zmian w prawie pracy i wpływie sztucznej inteligencji na zmiany w zatrudnieniu w różnych sektorach.

Było to niezwykłe spotkanie, które nie tylko dostarczyło uczestnikom wiedzy na temat prawa pracy, ale także umożliwiło nam podzielenie się doświadczeniami i wymianą poglądów z innymi specjalistami HR. Cieszymy się, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu i być częścią inspirującej społeczności profesjonalistów.

W trakcie panelu dyskusyjnego nasza szefowa, mec. Małgorzata Krzyzowska oraz Katarzyna Witkowska-Pertkiewicz w sposób lekki i przyjemny opowiedziały o najważniejszych aspektach prawa pracy i nowościach, które warto znać, aby skutecznie działać w obszarze HR. Poruszone tematy dotyczyły także sztucznej inteligencji i jej wpływie na zmiany w branzy HR. W tym miejscu chcielibyśmy szczegolnie podziękować Katarzynie Chałas z Personel I Zarządzanie wydawnictwa Infor za jej zaangażowanie i wysiłek w organizację tego wydarzenia. To dzięki takim inicjatywom branża HR może się rozwijać, inspirując innych specjalistów swoimi doświadczeniami i tworząc silne więzi z innymi specjalistami HR.

Uważamy, że Miedzynarodowy Dzień HR w InnerMastering Institute był prawdziwym sukcesem, który zostanie z naszą kancelaria na długo.

Cieszymy się, że mieliśmy możliwość być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i już nie możemy się doczekać przyszłych inicjatyw organizowanych przez wydawnictwo Infor i Katarzynę Chałas.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przyczynili się do tej wyjątkowej atmosfery. aż chciało się z Panstwem dzielic się swoją wiedzą.