Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Mecenas Małgorzata Krzyżowska uznana za 1 z 50 Wpływowych Kobiet Biznesu 2020

Z dumną informujemy, że nasza szefowa, mec. Małgorzata Krzyżowska- została uznana przez dwumiesięcznik Businesswomen & life:Wpływową Kobietą Biznesu 2020.
W książce poświęconej 50 Wpływowym Kobietom Biznesu krótko ujęto informację o bogatym życiu zawodowym naszej szefowej, pamiętając o zdobytym doświadczeniu m.in. jako partner kancelarii Aliant Krzyżowska , adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej oraz Komisji Legislacyjnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie,  konsultantka Krajowej Izby Gospodarczej, partner międzynarodowej korporacji prawniczej Aliant z siedzibą w Zurichu, członek Union Internationale des Avocats oraz Konwentu WSE im. J.Tischnera w Krakowie, a także autorka projektu „Przybliżamy prawo przedsiębiorcom” na kanale YouTube. 
Jako jedna z nielicznych wpływowych kobiet biznesu była nominowana do tytułu Kobieta Adwokatury 2018. Wydawnictwo dwumiesięcznika doceniło jej wkład jako współtwórczyni pierwszego w Polsce programu mentoringowego dla adwokatów i radców prawnych.
Więcej o pasjach mec. Małgorzaty Krzyżowskiej, biznesie i ambicjach będzie można się dowiedzieć z książki "50 Wpływowych Kobiet Biznesu" dedykowanej Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce, a której wielka premiera już 24.09.2020 roku!
zapraszamy do lektury: