Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Granty na Kapitał Obrotowy dla mikro i małych firm w ramach Tarczy 4.0

Granty na Kapitał Obrotowy dla mikro i małych firm z Twojego województwa.

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniem video w którym nasza szefowa mec. Małgorzata Krzyżowska przybliża przedsiębiorcom możliwość pozyskania dofinansowania do kapitału obrotowego. 

 https://bit.ly/306PkpA

Jeśli chodzi o województwo wielkopolskie, to w dniu 24 lipca 2020 r. na stronie http://www.grant.warp.org.pl./zamieszczona została aktualizacja regulaminu programu grantowego „WIELKOPOLSKA TARCZA ANTYKRYZYSOWA”, która dopuszcza m.in. możliwość ubiegania się o grant przez spółki cywilne. 

Poza wymienionymi w regulaminie wyjątkami, o wsparcie w ramach #WielkopolskaTarczaAntykryzysowa mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy:

  1.  są mikro/małym przedsiębiorstwem, (w tym także jako samozatrudnieni), i mają siedzibę w województwie wielkopolskim (wg CEiDG lub KRS)
  2.  prowadziły firmę na dzień 31 grudnia 2019 r i nie znajdowały się w trudnej sytuacji.
  3.  w związku wystąpieniem pandemii COVID-19 znalazły się w sytuacji nagłego niedoboru lub nawet braku płynności finansowej;
  4. odnotowały spadek obrotów (przychodów ze sprzedaży) o co najmniej 30% w okresie wybranego 1 miesiąca w 2020 roku począwszy od marca 2020 roku w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku w związku z zakłóceniami gospodarki na skutek COVID-19;
  5. na dzień 31 grudnia 2019 r. przedsiębiorca nie zalegał z płatnościami podatków i składek na ubezpieczenia społeczne,

Jeśli chcesz skorzystać z wsparcia, nasz zespół pomoże Ci wypełnić wniosek i zakwalifikować go odpowiednio do grantu typu A lub typu B.

Warto być na bieżąco, dlatego już dziś zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na youtube, gdyż wkrótce pojawią się tam nowe nagrania.