Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

FALL CONFERENCE ALIANT in Paris

#Bonjour #FallConference #Paris #Aliant
 
Pozdrawiamy z romantycznego Paryża, gdzie od 14-17 września 2022 uczestniczymy w wartościowych debatach i praktycznych spotkaniach z szefami wszystkich międzynarodowych kancelarii Aliant, którzy, tak jak my, od 2015 r. oferują w ramach tej sieci kancelarii prawnych najwyższą, bo międzynarodową jakość usług dla swoich klientów.
 
Prowadząc biznes z nami możesz liczyć na podobny, wysoki poziom usług, bez względu na to czy korzystasz z pomocy prawnej w Polsce , Francji czy Chinach.
 
Ta coroczna konferencja jest wyjątkowa z wielu względów. Cała nasza grupa spotkała się w Paryżu - gdzie swoje siedziby mają wielkie międzynarodowe przedsiębiorstwa, ale także UNESCO.
Pozatym wyjątkowy jest termin zjazdu, który przypada ostatniego dnia w dzień urodzin naszej szefowej! Bon anniversaire Pani mecenas!
 
W wolnych chwilach, które spędzamy na pogłębianiu i wzmacnianiu znajomości i networkingu, doceniamy piękno jesiennego #Paryża.
 
Już się nie możemy doczekać, jak przybliżymy Wam garść nowinek i sprawdzonych rozwiązań prawnych. Dlatego już teraz zapraszamy na konsultacje prawne, by poznać, czy dane sprawdzone rozwiązanie, będzie też odpowiadało potrzebom Twojego przedsiębiorstwa. Widzimy się już od poniedziałku!
 
www.aliantlaw.pl

Mes meilleurs souhaits!