Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Doroczne posiedzenie Konwentu WSE im. J. Tischnera w Krakowie

9 grudnia 2019 r. miał miejsce doroczny Konwent Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie, na którym Kancelarię reprezentowała r.pr. Katarzyna Skóra.

Składamy gratulacje Pani Rektor oraz Kadrze WSE w związku z dynamicznym rozwojem uczelni i realizacji kierunków nauczania w latach 2018/2019 . Nadmienić należy, iż wrażenie wywiera program rozwojowy "WSE=Uczelnia 2.0" , który został umieszczony na 5 miejscu ze 100 w ogólnej kwalifikacji. Realizowane projekty umożliwiły zakup nowego sprzętu oraz podjęcie ambitnych celów z większym rozmachem.

Na szczególną uwagę zasługuje nowy kierunek magisterski "Zarządzanie zrównoważonym rozwojem" oraz jego specjalność "Doradztwo i Wsparcie w Rozwoju Osobistym i Organizacyjnym" . Rozwój kompetencji w obszarze doradztwa i wsparcia w rozwoju osobistym i organizacyjnym jest szczególną wiedzą, która powinna zostać poparta doświadczeniem w pracy z ludźmi, w związku z czym pozytywnie należy zaopiniować założenie WSE znalezienia partnerów biznesowych celem umożliwienia odbycia wartościowych praktyk zawodowych.

Wyższej Szkole Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie życzymy powodzenia oraz pomyślności w realizacji wszystkich celów.