Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Dlaczego warto korzystać z narzędzi psychometrycznych podczas rekrutacji.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym artykułem adw. Małgorzaty Krzyżowskiej, który zostal opublikowany w magazynie "Personel & Zarządzanie", numer 3 (408), z marca 2024 roku.
 
Fragment artykułu Pani mecenas z marcowego wydania umieściliśmy dla Państwa na naszej stronie, w dziale PUBLIKACJE.

W najnowszym wydaniu Personel&Zarządzanie Pani mecenas dzieli się sprawdzoną przez siebie praktyką rekrutacyjną przy doborze zespołu specjalistów w kancelarii.
Potwierdza, że świadoma rekrutacja może być kluczem do sukcesu całego zespołu oraz kancelarii. Narzędzia psychometryczne są standardem w branży. Pani mecenas odpowiada na pytanie, czy warto, aby kancelaria prawna poświęcała czas i środki finansowe na diagnozę potencjału swoich pracowników.  Z własnego doświadczenia wskazuję, co się zmieniło po skorzystaniu z metody FRIS®'a z punktu widzenia zespołu oraz klientów kancelarii. 

"Środowisko prawnicze odczuwa spore deficyty w obszarze kompetencji miękkich, na studiach nie mamy zajęć z psychologii, warsztatów, które uczą rozpoznawania potrzeb innych czy pracy zespołowej, a przecież w naszej pracy spotykamy się z tym na co dzień. Ponieważ kancelaria szybko się rozwija, zauważyłam potrzebę usprawnienia naszych działań poprzez podniesienie jakości wzajemnych relacji. Świadomość poszczególnych osób o tym, jak dobrze ze sobą współpracować, jest ważna, aby nasze wyniki były lepsze, a przyjemność z kooperacji odczuwalna. Będzie to łatwiejsze, gdy zrozumiemy, dlaczego i jak każdy z nas myśli i działa. Doskonałym narzędziem, aby się tego dowiedzieć, okazał się FRIS®..."

Zapraszamy do przeczytania całej rozmowy z Aliant Krzyżowska, o korzyściach z badania potencjału jej pracowników i współpracowników, zamieszczonej w marcowym wydaniu. 

cały magazyn jest dostępny tutaj: https://sklep.infor.pl/personel-i-zarzadzanie-3-2024.html?fbclid=IwAR2Lmo-VxMd9TU_7IC9DSYFPXa20U80Av0-JjDx2_n7d7pTkzQqZT7ppdyM