Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

Czwartkowe porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i regulacji dot. najmu powierzchni użytkowych uregulowanych w Tarczy Antykryzysowej

Szanowni Państwo,

Po sukcesie ostatniego dyżuru prawnego w kwestii umów i praw pracowniczych związanych z Tarczą Antykryzysową, postanowiliśmy kontynuować akcję jednorazowych darmowych porad prawnych w tych trudnych czasach. Następny dyżur adwokacki odbędzie się w czwartek 23.04.2020 r.

W związku z dużym zainteresowaniem naszej akcji i licznymi pytaniami z zakresu prawa rodzinnego oraz najmu lokali użytkowych (w tym kwestii wypowiedzenia umów najmu) uznaliśmy, że w następny dyżur poświęcony zostanie na udzielanie odpowiedzi telefonicznych w tym właśnie zakresie. 

Zapraszamy zatem do skorzystania z jednorazowej porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego lub najmu lokali użytkowych. Specjalnie dla Państwa nasz zespół będzie telefonicznie udzielał informacji na wybrane tematy w określonych godzinach 

od 10:00 do 14:00 - PRAWO RODZINNE-  adw. Aleksandra Tabędzka - specjalistka z zakresu prawa rodzinnego doradzi jakie kroki należy podjąć m.in. w sprawach rozwodowych, jakie czynności należy już teraz przedsięwziąć i czy warto czekać do zakończenia epidemii ze złożeniem pozwu.

od 14:00 do 16:00 - Tarcza Antykryzysowa- najem lokali użytkowych (+ kwestia skutecznego wypowiedzenia umów najmu)- adw. Małgorzata Krzyżowska- założycielka Kancelarii.  Występuje w charakterze prelegenta i eksperta w mediach, na kongresach, konferencjach i szkoleniach, w zakresie umów B2B, prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, Compliance, RODO w rekrutacji. Od roku 2013 Mecenas Krzyżowska należy do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats z siedzibą w Paryżu, zrzeszającej wysoko oceniane kancelarie prawne z całego świata. Swoje zainteresowania prawne skoncentrowała wokół obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie kontraktów handlowych.

 

 

*UWAGA!
ze względu na duże zainteresowanie skorzystaniem z usług doradczych naszej kancelarii oraz szeroki zakres tematyczny porad, czas porady musieliśmy skrócić do 15 min, tak aby każdy chętny miał możliwość skorzystać z naszych usług.

Usługa jest jednorazowa, dlatego już dziś warto zarezerwować swój czas.

Zadzwoń do nas: 61 8 521 555 lub 783 521 555