Zadzwoń: +48 61 8 521 555

Masz problem? Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z Nami

62 kongres Adwokatów zrzeszonych w Union Internationale des Avocats

W przyszłym tygodniu odbędzie się  62 kongres Adwokatów zrzeszonych w Union Internationale des Avocats w Porto.

Kongres jest największym wydarzeniem UIA, organizowanym jesienią każdego roku. Biorą w nim udział prawnicy z całego świata. Tegoroczny kongres odbędzie się w Porto, w dniach od 30 października do 3 listopada 2018. Tematami przewodnimi tegorocznego kongresu są Challenges of Modern Day Slavery i Legal Practice in the Digital Era.

Jak co roku, mecenasi zrzeszeni w Union Internationale des Avocats (UIA) spotykają się na Kongresie organizowanym przez UIA w Porto, by przeanalizować i przedyskutować główne wyzwania i zagrożenia, przed którymi stoją firmy prawnicze.

Podczas kongresu, adw. Małgorzata Krzyżowska weźmie udział jako prelegentka w panelu: MANAGEMENT OF LAW FIRMS, gdzie jako doświadczona Partner / Head of Central Europe Practice Aliant Group wraz z innymi prelegentami:

  • Iñaki LOZANO EHLERS (Hiszpania),
  • Natalii PIERCE (USA),
  • Jorgem MARTÍ MORENO (Hiszpania),
  • Stephanem KOENIG (Niemcy),
  • Françoise  HECQUET, (Francja)
  • Jamesem. GRENNAN (Irlandia),
  • Marcusem FYON (Belgia),
  • pr. Jerzym BAEHREM (Polska),
  • Martím ADROER TOUS (Hiszpania)

będzie omawiać i dzielić się swoją wiedzą w takich obszarach jak: cyfryzacja w praktyce prawnej, prawnicze compliance, zgodność z przepisami, przechodzenie pokolenie X w pokolenie Y, zmiany w zakresie odpowiedzialności zawodowej prawników, zabezpieczanie danych własności intelektualnej oraz informacji finansowych, ochrona danych osobowych.

Czeka nas ciężka praca w ponad 43 innych panelach roboczych: prawo rodzinne, inwestycje zagraniczne, prawo ubezpieczeniowe, europejskie, egzekucyjne. Ponadto w celu umożliwienia nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń w trakcie wydarzenia organizowane są liczne wydarzenia towarzyszące kongresowi.

Kongres ten jest wspierany przez Portugalską Izbę Adwokacką, która reprezentuje około 30 000 prawników oraz został objęty patronatem Prezydenta Republiki Portugalinformacji o tym wydarzeniu.

Informacje o tym wydarzeniu znajdą Państwo również na : https://www.aliantlaw.com/events/uia-62nd-congress-challenges-of-modern-day-slavery-and-legal-practice-in-th/